Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Дотримання конфіденційності важливо для нас. З цієї причини, ми розробили Політику Конфіденційності, яка описує, як ми використовуємо і зберігаємо Вашу інформацію. Будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами дотримання конфіденційності і повідомте нам, якщо у вас виникнуть будь-які питання.

1. Загальні положення
Політика обробки персональних даних щодо всієї інформації, яку сайт https://darlidsmm.com/, (далі — Сайт) розташований на доменному імені darlidsmm.com (а також його доменах), може отримати про Користувача під час використання сайту https: //darlidsmm.com/ (а також його субдоменів).

1.1.1. «Адміністрація сайту» (далі — Адміністрація) — уповноважені співробітники на управління сайтом darlidsmm.com, які організовують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначає цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» — будь-яка інформація, що стосується суб’єкту персональних даних.

1.1.3. «Обробка персональних даних» — будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» — обов’язкове для дотримання адміністратором або іншими особами, які отримали доступ до персональних даних, вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншого законної підстави.

1.1.5. «Сайт darlidsmm.com» — це сукупність пов’язаних між собою веб-сторінок, розміщених в мережі Інтернет за унікальним адресою (URL): darlidsmm.com.

1.1.6. «Субдомени» — це сторінки або сукупність сторінок, розташовані на доменах третього рівня, що належать сайту darlidsmm.com, а також інші тимчасові сторінки, внизу який вказана контактна інформація Адміністрації.

1.1.5. «Користувач сайту darlidsmm.com» (далі Користувач) — особа, яка має доступ до сайту darlidsmm.com, за допомогою мережі Інтернет і використовує інформацію, матеріали і продукти сайту darlidsmm.com.

1.1.7. «Cookies» — невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп’ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.
1.1.8. «IP-адреса» — унікальна мережна адреса вузла в комп’ютерній мережі, через який Користувач отримує доступ на Сайт.

2. Предмет політики конфіденційності

2.1. Справжня Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації при реєстрації на сайті darlidsmm.com або при підписці на інформаційну e-mail розсилку.

2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення форм на сайті darlidsmm.com і включають в себе наступну інформацію:

2.2.1. прізвище, ім’я, по батькові Користувача;
2.2.2. контактний телефон Користувача;
2.2.3. адреса електронної пошти (e-mail)

2.3. Сайт захищає Дані, які автоматично передаються при відвідуванні сторінок:
— IP адреса;
— інформація з cookies;
— інформація про браузер;
— час доступу.

3. Цілі збору персональної інформації користувача

3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація може використовувати в цілях:

3.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті darlidsmm.com для його подальшої авторизації.

3.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих даними сайту darlidsmm.com

3.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання сайту darlidsmm.com, обробки запитів і заявок від Користувача.

3.1.4. Створення облікового запису для використання частин сайту darlidsmm.com, якщо Користувач дав згоду на створення облікового запису.

3.1.5. Повідомлення Користувача по електронній пошті.

3.1.6. Надання Користувачеві з його згоди спеціальних пропозицій, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту darlidsmm.com.
3.1.7. Ми також можемо використовувати персональну інформацію для внутрішніх цілей, таких як проведення аудиту, аналізу даних і різних досліджень з метою поліпшення послуг.

4. Конфіденційність персональних даних

Адміністрація та інші особи, які отримали доступ до персональних даних, зобов’язані не розголошувати третім особам і не поширювати персональні дані.

0
DMCA.com Protection Status